Трамп пообіцяв бути жорсткішим з Путіним та відхрестився від зв’язків з Кремлем

  Трамп пообіцяв бути жорсткішим з Путіним та відхрестився від зв’язків з Кремлем

  826
  0
  ПОДЕЛИТЬСЯ

  160424221535_trump_640x360_getty_nocredit

  Новообраний президент США Дональд Трамп в ці хвилини дає свою першу конференцію після перемоги на виборах в листопаді 2016 року.

  Цілком очікувано, що увага журналістів, запрошених на зустріч до майбутнього лідера, прикута до сьогоднішніх чуток про наявність у Кремля компромату на Трампа, а також до його планів щодо Росії.

  По першому пункту новообраний президент висловився одразу – за його словами, опубліковані сьогодні дані про компромат, який знаходиться у розпорядженні Кремля, не є правдивими, а звіт, на який посилалися видання, написаний «хворими людьми».

  «Я не маю ніяких справ з Росією, ніяких справ у Росії, у мене немає ніяких позик у Росії», – зазначив Дональд Трамп.

  Щодо відносин з Росією та її президентом Володимиром Путіним, то, за словами Трампа, він готовий дати російському лідеру ще один шанс. При цьому новообраний президент Штатів зазначив, що у разі перемоги Хіларі Клінтон зробила б те ж саме.

  У випадку, якщо Путін не скористається цим шансом, та продовжуватиме нехтувати міжнародними законами, Трамп пообіцяв діяти навіть жорсткіше, ніж планувала та ж Клінтон.

  Нагадаємо, раніше ми писали про те, що кандидат на пост Держсекретаря США Рекс Тіллерсон пройшов слухання в Сенаті, де пояснював свої зв’язки з Росією.

  НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

  ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ