Политика конфіденциальности

Политика конфіденциальности

Ця політика конфіденційності коркається додатків, мобільних версій, веб-сайтів та інших програм (далі – “видання”), а також будь-яких сервисів, які згадуються у цьому повідомленні. В рамках цієї Політики конфіденційності, якщо не вказано інше, усі посилання на “ХУНТАINFORM” включають сайт hunta.info та інші видання на його піддоменах.

Для зручності сервіси та сайти ХУНТАINFORM можуть містити посилання на інші веб-сайти. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності та/або утримання цих сайтів.

Якщо у вас залишилися питання або сумніви з приводу політики конфіденційності, ви можете зв’язатися з нами поштою admin@hunta.info

Яку інформацію ми збираємо про Вас?

Інформація, що збирається ХУНТАINFORM, ділиться на дві категорії: 1) Особиста інформація, яка включає в себе персональну інформацію, яку ви надаєте при оформленні реєстрації; 2) персональні дані, зібрані за допомогою технології, яка включає в себе відстеження інформації, зібраної для дослідження того, як ви використовуєте сайт ХУНТАINFORM.

Реєстраційна інформація

Реєстрація на сайті вимагає, щоб ви надали певну особисту інформацію, в тому числі, в більшості випадків, унікальну адресу електронної пошти та демографічну інформацію (поштовий індекс, вік, стать та ін.).

Контент від читачів (в тому числі коментарі)

Ми надаємо вам можливість брати участь в дискусіях на нашому сайті, які створені щоб бути видимими для інших користувачів, включаючи коментарі, рекомендації, точки зору читачів, огляди, рейтинги та ін. Будь-яка інформація, яку ви надаєте, використовуючи такий функціонал вказавши ваше вигадане або Ім’я , ID в будь соцмережі, або будь-яке зображення або фотографію, стає надбанням громадськості і може бути використана нами в рекламних або комерційних цілях в будь-яких засобах масової інформації. Якщо ви вирішили брати участь у суспільній дискусії, ви повинні знати, що будь-яка особиста інформація, надана вами може бути прочитана, зібрана або використана іншими користувачами цих послуг, і може бути використана для розсилки спаму. Ми не несемо відповідальність за особисту інформацію, яку ви надаєте в коментарях і не зобов’язані публікувати, видаляти або редагувати будь-який з ваших коментарів.

Якщо ви вирішили рекомендувати будь-яку статтю з нашого сайту в Facebook, ці дії регулюються Політикою конфіденційності Facebook. Ми не відстежуємо і не зберігаємо записи цих дій.

Якщо ви зареєстровані на нашому сайті, ми будемо відстежувати і аналізувати ваші дії на ньому. Беручи участь у суспільній дискусії, ви погоджуєтеся на те, що ваші дії будуть публічними. Крім того, вони можуть бути включені в RSS-канали, API, і стати доступними для інших веб-сайтів за допомогою інших форматів. В результаті, надана вами інформація може з’явитися на інших веб-сайтах, блогах і ін. Майте на увазі, що ми не несемо відповідальності за будь-яку особисту інформацію, яку ви вирішили оприлюднити через цей функціонал, і ви погоджуєтеся, що ця інформація буде вважатися наданою вами, а не ХУНТАINFORM.

Обмеження відповідальності за достовірність інформації, отриманої інформації

Ми не перевіряємо достовірність отриманої про користувачів інформації і не контролюємо правосуб`єктність користувачів.

Захист інформації

ХУНТАINFORM використовує всі розумні засоби захисту від знищення, перекручення або розголошення інформації про користувачів. Ми забезпечуємо конфіденційність наданої інформації в межах і на умовах, встановлених чинним законодавством України.

Умови користування ресурсами ХУНТАINFORM

Умови користування ресурсами ХУНТАINFORM виходять з того, що користувач:

• свідомо використовує сайт ХУНТАINFORM від свого імені і достовірно надає інформацію про себе у випадках, коли це необхідно;

• свідомо визначає і використовує настройки будь-якого програмного забезпечення відповідно до своїх побажань щодо захисту персональної інформації, інформації про власний апаратно-програмне забезпечення та з`єднання з мережею Інтернет;

Ми вважаємо, що користувач, здійснюючи доступ до сайту, знайомий з цими положеннями і погоджується з ними.

У разі незгоди з цими Правилами, використання ресурсів ХУНТАINFORM має бути негайно припинене.

Заключні положення

Ми розглядаємо кількість звернень від користувачів, пов’язаних з цими правилами, включаючи запити користувачів по зберіганню їх персональної інформації, якщо вони надіслані електронною поштою. Анонімні повідомлення не розглядаються.

Ця Політика конфіденційності – відкритий і загальнодоступний документ. Чинна редакція Політики розміщена за постійною адресою в мережі Інтернет: http://hunta.info/policy

Ми зберігаємо за собою право на зміни цієї Політики, повідомляючи про це за адресою, за якою розміщено цю політику.